Bratislava - Stevard/ka Regiojet (železničná doprava) - študentská brigáda

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre dynamickú firmu a byť súčasťou zaujímavého projektu v železničnej doprave? Máte radi prácu so zákazníkmi? V tom prípade neváhajte a reagujte na našu pracovnú ponuku. Vašou náplňou práce bude:

- starostlivosť o pohodlie zákazníkov na trase Bratislava - Dunajská Streda - Komárno ,
- profesionálny zákaznícky servis - privítanie cestujúcich, kontrola a predaj cestovných dokladov, poskytovanie informácií zákazníkom,
- pracovné zmeny v rozmedzí od 4:00 do 23:30,
- nástupné miesto výkonu práce: Bratislava

Na tejto pracovnej pozícii Vám ponúkame:
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti,
- možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zákazníkom,
- finančné ohodnotenie podľa kvality odvedenej práce.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a pripojte krátky motivačný list, kde nás oboznámite s Vašou motiváciou spojenou s touto pracovnou pozíciou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť RegioJet a s. bola založená v Slovenskej republike v roku 2010. Ide o licencovaného železničného dopravcu na Slovensku a významného člena stredoeurópskej prepravnej skupiny STUDENT AGENCY. Skupina STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu, ktorá sa od svojho založenia v roku 1993 rozrástla na viac ako 900 zamestnancov.
Pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na ochotu, proklientský prístup, aktívny prístup k riešeniu problémov a profesionalitu. Pravidelne preškolení zamestnanci, ktorí sú pre cestujúcu verejnosť prvým kontaktom s našou spoločnosťou, sú pre nás samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na tejto pozícii môžete pracovať ak:
- ste príjemní, komunikatívni a máte radi prácu so zákazníkmi,
- ste pozorní a máte zmysel pre detail,
- dokážete prijať vysoký štandard nami ponúkaných služieb,
- máte skúsenosť spojenú so zákazníckym servisom,
- ste časovo flexibilní a ochotní pracovať aj cez víkendy, sviatky,
- dokážete obslúžiť zákazníka v anglickom jazyku,
- máte ukončené SŠ vzdelanie,
- nemáte záznam v registri trestov

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1570810  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka + pohyblivá zložka