Martin - Stevard/ka na autobusovej linke (Regiojet a.s.)

RegioJet a.s.

Miesto práce
okres Martin
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*klientský servis pre cestujúcich na trase Martin - Zvolen
*odbavenie cestujúcich, kontrola cestovných dokladov, predaj, podávanie informácií počas cesty
*starostlivosť o príjemné prostredie v autobuse
*nástupné miesto výkonu práce: Martin
*nerovnomerný pracovný čas po-ne, sviatky (zmeny 20:00 - 23:00 a 04:00 - 08:00)
*trvalý pracovný pomer (skrátený) alebo dohoda

*ponúkame pracovnú zmluvu na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia
*možnosť podieľať sa na zaujímavom projekte
*zázemie silnej spoločnosti
*zamestnanecké výhody
*benefitný systém (Caffeterie)
*firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*skúsenosť s prácou s klientmi a predajom výhodou
*príjemná, komunikatívna osobnosť
*reprezentatívne vystupovanie
*časová flexibilita a ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
*základy AJ

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1380001  Dátum zverejnenia: 15.12.2016