Bratislava; Komárno - Stevard/ka, sprievodca/kyňa - vlaková doprava (RegioJet)

STUDENT AGENCY k.s.

Miesto práce
Bratislava, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*klientský servis pre cestujúcich na trase Bratislava - Dunajská Streda - Komárno a späť
*odbavenie cestujúcich, kontrola cestovných dokladov, podávanie informácií počas cesty
starostlivosť o príjemné prostredie vo vlaku
*nástupné miesto výkonu práce: Bratislava, Komárno
*nerovnomerný pracovný čas po-ne, sviatky
*nástup dohodou

*ponúkame pracovnú zmluvu na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia
*možnosť podieľať sa na zaujímavom projekte
*zázemie silnej spoločnosti
*zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*príjemnú, komunikatívnu osobnosť
*reprezentatívne vystupovanie
*časovú flexibilitu a ochotu pracovať počas víkendov a sviatkov
*základy AJ, maďarčina výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REGIOJET a.s.
Obchodná 48
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivan Bundzik
Tel.: +421 948 116 966
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1173525   Dátum zverejnenia: 4.11.2016