Obchodno-technický poradca

Stubau s. r. o.

Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava - Nové mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvotný kontakt s novými zákazníkmi v oblasti stavebníctva
Musí byť schopný posúdiť technický stav objektu
Príprava podkladov pre nové obchodné prípady a osobné stretnutia
Komunikácia s existujúcimi zákazníkmi, naplňanie ich požadaviek
Technické poradenstvo v stavebno-obchodnej oblasti
Vytvárať cenové a technické ponuky, kalkulácie a návrhy riešení
Viesť svoju obchodnú agendu

Služobný automobil a mobilný telefón po zaškolení
Plochá štruktúra spoločnosti (kontakt priamo s konateľom spoločnosti)
Stabilná spoločnosť s perspektívou rastu
Fixný plat + odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne stredoškolské vzdelanie (najlepšie je technický smer),
Výborné obchodné zručnosti,
Užívateľská znalosť práce s PC a MS Office.

Zaoberáme sa stavebnou činnosťou, rekonštrukčnými prácami a redesignom obytných priestorov.
ID: 2988548  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou