Správca nehnuteľností a vozového parku

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Popradská 56, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• letná a zimná údržba budov, pozemkov, vozového parku, technického vybavenia a majetku spoločnosti, podľa štandardov
• odstraňovanie závad podľa požiadaviek správcovskej spoločnosti,
• zabezpečenie pravidelných technických revízií a kontrol na spravovaných zariadeniach podľa platnej legislatívy,
• výber, komunikácia a zabezpečovanie dodávateľov externých technických služieb,
• zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP,
• reporting v zmysle interných smerníc spoločnosti.

• služobný telefón,
• služobné vozidlo
• ubytovanie

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a všestranne zručného kolegu, ktorý bude mať na starosti správu a údržbu budov a vozového parku. Ak si domáci majster a zvládaš práce každého druhu si to práve Ty koho hľadáme. V prípade záujmu, prosím pošli Tvoj životopis spolu s fotografiou(podmienka), kontaktnými údajmi výhradne na uvedený email. Veľmi si vážime Tvoj záujem o nami inzerované pozície, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pomocné práce, správa nehnuteľností

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita
• zodpovedný a poctivý prístup k práci
• výborné organizačné schopnosti
• lojalita
• odolnosť voči stresu

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2927097  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 + dohoda