Можливість для людей з України

Žeriavnik

Strojzvar BaP spol. s r.o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 530 - 1 800 EUR/mesiacOd 8,50 €/hod. - živnosť (vrátane interných firemných príplatkov), Od 5,90 €/hod. - prac. zmluva (vrátane príplatku za sťažené prostredie), k prac. zmluve patrí všetko podľa zákonníka práce - PN, paragrafy, stravné, dovolenky, OČR atď., (k hod. zárobku 5,90 nezarátané -> príplatky - nočné, sviatky, sobota, nedeľa, nadčasy - to znamená že hodinový zárobok bude rapidne vyšší, 5,90 je len základ).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Strojzvar BaP ponúka výkon prác v profesiách ŽERIAVNIK na rôznych prevádzkach v spoločnosti USSK (U. S. Steel Košice).

PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ŽENY.

žeriavnik - mostový žeriav A3, portálový žeriav, žeriav ovládaný na diaľkový ovládač, žeriavnik/klopič, obsluha žeriavov pri opravách hutných agregátov.

Máme zavedený odmeňovací systém (nadčasy, pozitívne ukončený zácvik, koncoročné odmeny, veľkonočné odmeny, mimoriadne odmeny, odmena za zácviky/vzdelávanie).

viac na osobnom pohovore.

Bežná prevádzková zmennosť je denná / nočná, dva dni voľna (12 hodinové zmeny, pracovný čas 11,25 h.)

Vyžadujeme zodpovednosť, flexibilitu, dodržiavanie predpisov a pokynov prevádzky a nadriadeného.

Tak isto máme zavedenú nulovú toleranciu voči alkoholu, omamným a psychotropným látkam.

Je potrebné zaslať životopis na email, v prípade záujmu vás budeme my kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Zamestnancov vieme vyškoliť, aj preškoliť (len tých, ktorí budú pracovať pre našu spoločnosť!)
Školenie preukazov na všetky typy prác.

Potrebný preukaz A3, ak ho nemáte vieme vám zabezpečiť školenie.

www.strojzvar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3789776  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 530 EUR/mesiac