Robotník/čka pri výrobe polyuretanových plastov - Valašské Meziřičí

KŠX - DELTA, s.r.o.

Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
113,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu s pekným ubytovaním neďaleko od fabriky?
Už ťa nebaví prespávať po robotníckych ubytovňách?
Ak si chceš po práci oddýchnuť v pekne zrekonštruovanom penzióne s vlastnou toaletou a kúpelňou, LCD TV na izbe a wifi pripojením tak neváhaj a ozvi sa nám.
Ponúkame ideálne prostredie pre mužov, ženy a páry.

Pracovná pozícia: obsluha vypeňovacích liniek - plastykár.
Pozície pri kontrole, ukladaní, orezávaní, čistení a balení plastov.
Výroba polyuretanových odhlučňovacích krytov na motory.
Práca v 3-zmennej prevádzke Pon-Pia, (soboty a nedele voľné, po dohode možnosť nadčasov).

*zabezpečené a hradené ubytovanie
*hodinová sadzba v skušobnej dobe 113 kč/hod
*za každú nadčasovú zmenu bonus 600,-kč
*pri odpracovaní nad 200h v mesiaci dochádzkový bonus 3500,- kč
*mesačné prémie a bonusy
*pracovná doba:
ranná zmena 05:45 - 13:45
poobedná zmena 13:45 - 21:45
nočná zmena 21:45 - 05:45
*4 týždne dovolenky
*strava formou čípových kariet (55% z ceny stravy hradí zamestnávateľ)
-studené jedlo: 27 Kč
-teplé jedlo: 30 Kč na rannej zmene
Príplatky:
Nočný príplatok 18 Kč/hod.
Poobedný príplatok 6 Kč/hod.
Víkendový príplatok, So a Ne 25%
Príplatok za sviatok 100%
Príplatok za nadčas 25%
*možnosť zárobku 20 000 Kč

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastových komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-dobrý zdravotný stav
-schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke
-manuálna zručnosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3114254  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 113,-