Účtovník-čka

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
okres Bardejov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kompletné vedenie podvojného účtovníctva,
- zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou,
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti,
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania,
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov,
- spracovanie ostatných daňových priznaní vyplývajúcich z činnosti spoločnosti,
- spracovanie slovenskej a českej účtovnej agendy,
- mesačné spracovanie priznaní k DPH,
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry), príprava podkladov pre audit,
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi,
- spracovanie štatistických výkazov,
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálny leasing.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2532596  Dátum zverejnenia: 26.4.2016