Operátor výroby - automobilový průmysl - Ostrava

KŠX - DELTA, s.r.o.

Ostrava - Hrabová, Česká republika, Maďarsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Trenčín, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Šaľa, Okres Topoľčany, Okres Zlaté Moravce, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Námestovo, Okres Ružomberok, Okres Turčianske Teplice, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Lučenec, Okres Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Okres Bardejov, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Stará Ľubovňa, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Vranov nad Topľou, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Okres Trebišov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Bratislava, Košice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000,-Kč/netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Směnnost: dvousměnný, třísměnný provoz.
Operátor/ka výroby , obsluha lisů , montážní práce , práce s plechy.
Práce ve skladu, zásobování linek.
Vhodné i pro abselventy/tky bez praxe.
Jedná se o automobilový průmysl.

V případě osobního setkání se dostavte na adresu :
Ubytovna DMH
1. patro
Vyškovická 122
*případně si dojednejte setkání: Biško 00420 602 480 638
Teník 00420 606 636 421

Zaměstnanecké výhody, benefity

*ubytování zabezpečené a hrazené
*zálohy 1000,-Kč týdně
*pracovní oděv
*docházkový a výkonnostní bonus
*ostatní benefity dohodou
*zákonné příplatky za práci odpoledne, v noci, za přesčasy, víkendy a svátky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2163065  Dátum zverejnenia: 11.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000,-Kč/netto