Zvárač CO2, Šumperk

KŠX - DELTA, s.r.o.

Slovensko, Juhomoravský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice
Termín nástupu
ihneď alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
120 Kč/hodina, v čistom + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváracie práce metódou CO2 (Z-M1, EN 287-1 135).
Jednoduché zváranie v prípravkoch.
Práca pre automobilový priemysel.
12h zmeny (denná/nočná) - možnosť nadčasov.
Turnusová práca cca 20 dní v práci a 10 dní doma.

*ubytovanie
*turnusy
*zálohy
*pracovný odev

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť.
Samostatnosť.
Platný preukaz CO2.

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2105520  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hodina, v čistom + bonusy