Zámočník/Zvárač - Bardejov

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
okres Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď!!!
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke práce ( vŕtanie, brúsenie, strihanie plechov a pod. )
- zváranie metódou CO2
- práca s výkresovou dokumentáciou
- pred nástup sa vykonáva pracovná skúška

-stabilná práca
-možnosť nadčasov
-viac smenná prevádzka
-stravné lístky
-v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Strojárenský priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pracovitosť.
Dobrý zdravotný stav.
Schopnosť pracovať vo viac smennej prevádzke.
Čítanie výkresovej dokumentácie.
Platný preukaz ZM-1 alebo certifikát EN 287-1 135.

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1707057  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou