Lakovník - práca v Bardejove

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
okres Bardejov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Striekanie a lakovanie jednotlivých kusov oceľových konštrukcie (nosníky, podvozky, stredne veľké oceľové konštrukcie a pod).
Príprava podkladu: brúsenie, tmelenie...
Striekanie na mikróny.

-stabilná práca
-výhodné platové podmienky
-možnosť nadčasov
-v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

- vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa strojárenskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť,
- manuálna zručnosť,
- chuť vzdelávať sa,
- vzťah k tímovej práci
- schopnosť pracovať vo viacsmennej prevádzke

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1358391  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou