Mzdový účtovník / Personalista

STRIP, a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
02.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
660 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie personálnej a mzdovej agendy:
-koordinácia a spracovanie agendy na jednotlivé spoločnosti
-príprava pracovných podkladov
-nahlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovni SP, ZP
-spracovanie a kontrola dochádzky, zabepečenie a výdaj stravných lístkov
-sumarizácia podkladov pre spracovanie a následný výpočet miezd
-zasielanie mesačných a ročných výkazov a prehľadov do SP, ZP a na DÚ
-zabezpečenie komunikácie s DÚ, SP, ZP, ÚPSVaR a Inšpektorátom práce
-spracovanie RZD a vysporiadanie dane v mzdách zamestnancov
-vystavenie potvrdení pre zamestnancov ako aj dokladov po skončení pracovného pomeru
-sledovanie legislatívnych zmien v prácovnoprávnej oblasti a ich aplikácia do praxe.
-evidenia a spracovanie zrážok zo mzdy-stravné lístky, exekúcie
-štatistiky, analýzy a reporting

-príjemné a motivujúce prostredie

Predpokladaný termín ukončenia zasielania žiadosti a životopisov : 30.11.2014
Predpokladný termín výberovného konania : 10.12.2014
V prípade záujmu svoj štrukturovaný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu:
[email protected]

Opovedať budeme iba uchádzačom, ktorí postúpa do ďalšieho kola výberového konania.
Za porozumenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

-SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
-minimálne 2-ročná prax v oblasti personalistiky a mzdového účtovníctva
-veľmi dobrá znalosť aktuálne platných zákonov v oblasti miezd
-práca s PC:užívateľská znalosť Word, Excel, Outlook , výhodou je skúsenosť s prácou v mzdovom programe Microsoft Dynamics NAV

- zodpovednosť, spoľahlivosť, doskrétnosť samostatnosť

Strip, a.s. sa zaoberá pozdĺžnym a priečnym delením hutného materiálu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1932552  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 EUR/mesiac