Údržbár

STREIT TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Ulica Prílohy 46, 919 26 Zavar - Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vysokozdvižného vozíka
Zodpovednosť za meranie a dolievanie reznej kvapaliny
Vykonávanie základných údržbárskych prác (čistenie strojov, vývoz odpadu....)Práca na dve smeny

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príplatok za dochádzku
Príplatok za poobednú smenu
Príspevok na stravu

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis s označením pracovného miesta na ktoré odpovedáte, mailom na: [email protected] alebo poštou na adresu: Stret Trnava, s.r.o., Ulica Prílohy 46, 919 26 Zavar

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a samostatnosť
Chuť pracovať

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch. Vďaka silnému duchu skupiny, výbornej znalosti výrobných procesov a výrobným prostriedkom sa Streit Groupe stala referenciou kvality.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2687405  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou