Technik kvality pre výrobu

STREIT TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Ulica Prílohy 46, Zavar, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať analýzu nezhodných dielov, viesť a organizovať zónu pre nezhodné diely
- Uskutočňovať interný audit výrobkov (produktový audit - 3D merania)
- Vykonávať kontroly na metrológii a kontroly čistoty kusov
- Meranie koncentrácie pracích roztokov a nečistôt hotových výrobkov
- Zúčastňovať sa mesačných inventúr
- Aplikovanie interných pravidiel kvality
- Tvorba reportov
- Práca v trojzmennej prevádzke

Príplatok za dochádzku.
Príplatok za zmennosť.
Práca v mladom kolektíve.
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnsoti.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite svoj životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na uvedenú adresu.
Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Vedieť merať kontrolnými prostriedkami (posuvné meradlo, výškomer, kalibre)
Ovládať trieskové obrábanie
Schopmosť čítať technickú dokumentáciu
Zmysel pre iniciátivu, dôslednosť
Vyžaduje sa vysoká miera samostatnosti
Skúsenosti z oblasti kvality v automobilovom priemysle, prípadne v strojárstve sú podmienkou!

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch. Vďaka silnému duchu skupiny, výbornej znalosti výrobných procesov a výrobným prostriedkom sa Streit Groupe stala referenciou kvality.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1443602  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou