Operátor CNC strojov

STREIT TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
665 € plus príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na CNC strojoch - sústruh, fréza.
- Zabezpečiť prvotnú kontrolu výrobkov.
- Práca na tri zmeny.

Príspevok na DDS.
Príplatok za odpracovné roky.
Dochádzkový bonus.
Osobné ohodnotenie.
Perspektívna a zaujímavá práca v zahraničnej spoločnosti.
Stabilné zamestnanie.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Prax s používaním mikrometra, posuvného meradla a kalibrov. Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť.

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch. Vďaka silnému duchu skupiny, výbornej znalosti výrobných procesov a výrobným prostriedkom sa Streit Groupe stala referenciou kvality.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1080671  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 665 € plus príplatky a odmeny