Obrábač kovov

STREICHER SK, a. s.

Miesto práce
Hruštiny 602, 010 01 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohovore
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obrábanie prednostne na sústruhu alebo fréze jednotlivého dielu
• obrábanie na sústruhu alebo fréze zvareného dielu

Ponúkame prácu v spoločnosti v SR alebo v zahraničí.

Žiadosti s profesným životopisom môžete zaslať na e-mailovú adresu [email protected] alebo poštou na adresu STREICHER SK, a. s. Hruštiny 602, 010 01 Žilina. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, preto v žiadosti uveďte kontaktné údaje. V životopise je potrebné uviesť aj súhlas na spracovanie osobných údajov, v znení: osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti STREICHER SK, a. s. Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851 so spracovaním jeho osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárenské

•zručnosť s prácou s obrábacími strojmi – sústruh, fréza, vŕtačka
•schopnosť čítať strojárske výkresy

Dodávateľ v oblasti strojárenskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3160753  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou