Cenár - kalkulant

STREICHER SK, a. s.

Miesto práce
Hruštiny 602, Žilinský kraj
Termín nástupu
02.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie predvýrobných kalkulácií cien stavebnej výroby.
- Spracovanie rozpočtov v programe ODIS.
- Fakturačné vysporiadanie stavieb formou čerpania rozpočtov.
- Prieskum cien dodávok na trhu pre stavebnú výrobu.
- Ďalšie potrebné práce súvisiace s výkonom funkcie.

Ponúkame prácu v perspektívnej spoločnosti v SR, výhodné platové podmienky.

Žiadosti s profesným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo poštou na adresu STREICHER SK, a. s. Hruštiny 602, 010 01 Žilina, v termíne do 29.4.2016. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, preto v žiadosti uveďte kontaktné údaje. V životopise je potrebné uviesť aj súhlas na spracovanie osobných údajov v znení: osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti STREICHER SK, a. s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851 so spracovaním jeho osobných údajov na dobu určitú v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárenské

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť programu ODIS je výhodou.
Vodičský preukaz skupiny B je výhodou.

Dodávateľ v oblasti strojárenskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2504607  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou