Projektový manažér

STREICHER SK, a. s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
po dohovore
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie stavebných a montážnych prác plynovodov a iných inž. sietí
• Vedenie dokumentácie stavby (stavebný denník a ostatné doklady)
• Koordinácia poddodávateľov stavby

Ponúkame prácu v perspektívnej nadnárodnej spoločnosti, výhodné platové podmienky.

Písomné žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na adresu spoločnosti STREICHER SK, a. s. Hruštiny 602, 010 01 Žilina alebo e-mailovú adresu: [email protected]. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. V žiadosti uveďte kontaktné údaje.

Kontaktná osoba Ing. Škybraha Jozef, 0905/659421.

V životopise je potrebné uviesť aj súhlas na spracovanie osobných údajov v znení: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti STREICHER SK, a. s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851, podľa Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný alebo strojárenský

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Oprávnenie stavbyvedúci – inžinierske stavby a technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
- Oprávnenie revízny technik a riadiaci pracovník plyn
- Schopnosť používať programy na rozpočty vítaná

Dodávateľ v oblasti strojárenskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1988841  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou