Manažér projektu

STREICHER SK, a. s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
po dohovore
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkom
• zabezpečovanie výkresovej dokumentácie a potrebných výpočtov, kalkulácií výroby
• realizovanie zákaziek v oblasti oceľových konštrukcií, tlakových nádob, potrubných vedení
• koordinácia výroby firmy a poddodávateľov materiálov a služieb
• ekonomické sledovanie nákladov a výnosov

Ponúkame prácu v perspektívnej nadnárodnej spoločnosti, výhodné platové poemienky.

Písomné žiadosti s profesijným životopisom zasielajte v termíne do 12.12.2014 na adresu STREICHER SK, a.s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina alebo e-mailovú adresu: [email protected]. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, preto v žiadosti uveďte kontaktné údaje. V životopise je potrebné uviesť aj súhlas na spracovanie osobných údajov v znení: osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti STREICHER SK, a. s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851 so spracovaním jeho osobných údajov na dobu určitú v Zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenské

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• práca s PC ako aj s kresliacimi programami AutoCADu je podmienkou
• komunikačná schopnosť minimálne v jednom cudzom jazyku je podmienkou (NemJ, AnglJ)
• vodičský prekaz skupiny B je podmienkou
• schopnosť používať programy na rozpočty vítaná
• zručnosti, resp. skúsenosti v oblasti platnosti Vyhl.č.508/2009 Z.z. vítané

Dodávateľ v oblasti strojárenskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1938589  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou