Siko kúpeľne a.s. - odborný predajca - Trnava

STREGONE s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame:

• SŠ vzdelanie
• profesionálna starostlivosť o zákazníkov - príjemné vystupovanie, zodpovednosť a spoľahlivosť
• prax v obore vítaná, nie je však podmienkou
• plné aktívne pracovné nasadenie
• ochota učiť sa novým veciam, prehlbovanie si znalostí v obore
• znalost práce s PC
• záujem o oblasť vybavenia kúpeľní ( znalosť sortimentu je výhodou , nie podmienkou )

Ponúkame:

• garantovaný plat počas zapracovania
• po zapracovaní motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• perspektívneho a stabilného zamestnávateľa
• práca v modernom pracovnom prostredí
• možnosť profesného rastu
• systém zamestnaneckých výhod

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu zasielajte:
• svoj životopis
• aktuálnu fotografiu
• motivujúce zdôvodnenie , prečo o danú pozíciu chcete usilovať

V sprievodnom liste prosíme o Váš súhlas k spracovaniu osobných údajov v zmysle § 19 ods. 2 zákona č. 428/2002 Z.z.

Upozornenie: Pokiaľ Váš životopis nebude spĺňať požiadavky, ktoré požadujeme na danú pozíciu, nebudeme môcť na Vašu žiadosť reagovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

SIKO KÚPEĽNE a.s.: www.siko-kupelne.sk – predajne plné inšpiracií

Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE, a. s., je v súčastnosti najväčšou špecializovanou sieťou predajní na vybavenie kúpeľní. Má 40 predajní po celej ČR, v ktorých našlo uplatnenie viac ako 500 zamestnancov, s ročným obratom presahujúcim 2,5 miliardy Kč.

Jednou z najväčších predností firmy je možnosť načerpania skutočne maximálnej inšpirácie pre každú kúpeľňu priamo v každej vzorkovni, a to vďaka desiatkam a stovkám vystavených kúpeľní, ktoré sú vybavené kompletným sortimentom zariaďovacích predmetov a majú dostatočné inšpiratívne rozmery.

SIKO tak v svojich radoch nemá zamestnancov, ale spolupracovníkov, na ktorých je spoľahnutie a ktorí ťahajú za jeden povraz. Cieľom nieje len predávať, platí osvedčené: náš zákazník, náš pán.

Požiadavky na zamestnanca

STREGONE s.r.o. je specializovaná vzdělávací, konzultační a personálně-poradenská společnost, která se primárně zabývá dlouhodobým rozvojem vedoucích zaměstnanců firem a organizací. Prioritním posláním a zaměřením je vzdělávání a koaching vrcholových manažerů v návaznosti na podnikatelskou strategii, vizi a hodnoty firmy. Současně pro své dlouhodobé klienty a obchodní partnery zajišťuje nadstandardní služby komplexního poradenství v oblasti náboru zaměstnanců. U vybraných společností pak organizuje "na klíč" i výběr vhodných uchazečů pro uvolněné pozice s celkovou realizací celého výběrového procesu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1902639  Dátum zverejnenia: 17.2.2015