SIKO kúpeľne a.s. - Vedúci zmeny maloobchodu - Košice

STREGONE s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Nástup : 15.9.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame:
• osobnosť s obchodným duchom a SŠ vzdelaním
• plné aktívne pracovné nasadenie
• skúsenosti s vedením tímu
• chuť neustále sa profesne zdokonaľovať
• príjemné vystupovanie, zodpovednosť a spoľahlivosť
• záujem o oblasť vybavenia kúpeľní
• znalosť práce na PC

Ponúkame:
• garantovaný plat počas zapracovania …830…. EUR
• po zapracovaní motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• perspektívneho a stabilného zamestnávateľa
• práca v modernom pracovnom prostredí
• možnosť profesného rastu
• zamestnanecké výhody
• prispevok na stravovanie
• dôchodkové pripoistenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu pošlite nezbytné 3 podklady :

váš aktuálný životopis s motivujúcom komentárom
aktuálnu fotografiu
v sprievodnom liste prosíme o Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Pokiaľ váš životopis nebude zodpovedať požiadavkám , ktoré sú žiadané na dannú pozíciu, nebudeme na túto ponuku reagovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE, a. s., je v súčastnosti najväčšou špecializovanou sieťou predajní na vybavenie kúpeľní. Má 40 predajní po celej ČR, v ktorých našlo uplatnenie viac ako 500 zamestnancov, s ročným obratom presahujúcim 2,5 miliardy Kč.

Požiadavky na zamestnanca

STREGONE s.r.o. je specializovaná vzdělávací, konzultační a personálně-poradenská společnost, která se primárně zabývá dlouhodobým rozvojem vedoucích zaměstnanců firem a organizací. Prioritním posláním a zaměřením je vzdělávání a koaching vrcholových manažerů v návaznosti na podnikatelskou strategii, vizi a hodnoty firmy. Současně pro své dlouhodobé klienty a obchodní partnery zajišťuje nadstandardní služby komplexního poradenství v oblasti náboru zaměstnanců. U vybraných společností pak organizuje "na klíč" i výběr vhodných uchazečů pro uvolněné pozice s celkovou realizací celého výběrového procesu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1429200  Dátum zverejnenia: 28.8.2014