Odčítač vodomerov

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 125, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5,13 EUR/hod.VO podľa počtu zrealizovaných odpočtov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·         realizáciaodpočtov vodomerov,

·         zaevidovanie odčítaného stavu cez aplikáciu v mobilnomtelefóne,

·         kontrola funkčnosti vodomeru a namontovaných plomb,

·         kontrola odstavených odberných miest,

·         vyhotovenie fotografií vodomerov,

·         prijímanie nahlasovaných stavov odberateľmi.

·         telefonická a e-mail komunikácia s odberateľmi.

·         Práca v stabilnej spoločnosti

·         5 dní platenej dovolenky nad rámec zákona

·        Príspevok na stravovanie aj počas dovolenky

·        Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)

·        Cafeteria Benefit plus

·        Karta Multisport so vstupom na viac ako 600 športovísk

·        Ďalšie výhody a sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

• www,e-mail, on-line komunikácia
• dobrý zdravotný stav
• dobrý zrak
• fyzickú zdatnosť – chodenie celý deň, dvíhanie ťažkých poklopov /aj nad 25 kg/,
vstupovanie do vodomerných šácht do hĺbky cca 2,5 m,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

·         komunikačné schopnosti

·         zodpovednosť, spoľahlivosť

·         precíznosť

·         samostatnosť

·         ochota učiť sa

·         samostatnosť, osobná iniciatíva,

·         schopnosť rýchlo reagovať v neštandardných situáciách,

-         trestná bezúhonnosť

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4792429  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,13 EUR/hod.