Prevádzkový montér vodovodov

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Banícka 39, Veľký Krtíš
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- mesačná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž, údržba a oprava vodovodných sietí
• údržba vodárenských objektov
• montáž vodovodných prípojok zo všetkých druhov materiálu, vrátane
montáže vodomerov
• výhľadávanie porúch prehliadkou terénu nad potrubím,
resp. s jednoduchým prístrojom /hydrofón/
• jednoduché kopáčske práce, napr. výkop rýh pri oprave vodovodu,
ako aj odstraňovanie porastov
• vykonávať ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

• Práca v stabilnej spoločnosti
• 5 dní platenej dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie aj počas dovolenky
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Cafeteria Benefit plus
• Karta Multisport so vstupom na viac ako 600 športovísk
• Ďalšie výhody a sociálne benefity

Vhodní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU technického smeru resp. vodoinštalatér

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť samostatnej práce
- tímová spolupráca
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4781233  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac