Prevádzkový elektrikár

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Antolská, Banská Štiavnica
Termín nástupu
01. 03. 2024
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacvýkonnostná odmena, rôzne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zhotovovanie a oprava doplnkov elektrických prívodov a bezpečnostných osvetlení,
vrátane ich zapojenia
• odpojenie a vybratie elektromeru, nastavenie a zapojenie nového elektromeru,
preskúšanie jeho funkcie,
• zisťovanie príčin porúch elektrickej inštalácie v prevádzkach, oprava jednotlivých častí
inštalácie, vrátane výmeny vodičov v inštalačných trubkách
• zisťovanie príčin porúch podružných rozvádzačov prechodových skríň k motorom do
30 kW, prípadnú výmenu vodných dielov
• vyčistenie odpojovača a výmen poškodených dielov
• vyskúšanie odpojovača a umiestnenie do skrine

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Dovolenka nad zákonný limit
• Príspevok na stravovanie nad zákonný limit
• Príspevok na DDS
• Cafeteria Benefit plus
• Karta Multisport
• Ďalšie výhody a sociálne benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

• zodpovednosť a spoľahlivosť
• dobrý zdravotný stav
• schopnosť samostatnej práce
• fyzická zdatnosť
• Odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa vyhlášky
508/2009 Z.z. - § 22

Hlavným predmetom činnosti Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. je zabezpečenie výroby a dodávky pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd v regióne pôsobnosti s dôrazom na udržateľný manažment zdrojov. Vodohospodárske služby poskytujeme mestám, obciam, priemyselným klientom aj individuálnym zákazníkom. Našim zákazníkom je k dispozícii osem zákazníckych centier, a tiež nepretržitá zákaznícka linka.
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny Veolia.
Viac informácií nájdete na: www.stvps.sk, www.veolia.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4739183  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac