Anketár

Stredoslovenská energetika, a.s.

Miesto práce
Pri Rajčianke 8591/4B, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2,70 €/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a samostatných DENNÝCH vysokoškolských študentov, ktorí majú záujem o dlhodobú brigádu (aj mimo prázdnin), v rámci ktorej získajú praktické skúseností a reálnu prax vo významnej spoločnosti.
Pre každé mesto obsadzujeme jedného „anketára“.

Vašou náplňou práce bude:
• priame oslovovanie zákazníkov „vychádzajúcich“ z konkrétneho zákazníckeho centra a realizovanie krátkeho osobného dotazníka za účelom získania spätnej väzby so spokojnosťou nami poskytovaných služieb;
• zaznamenávanie získaných údajov do on-line aplikácie;
• oslovovanie našich zákazníkov prebieha väčšinou v exteriéry pred konkrétnych zákazníckym centrom v čase otváracích hodín;
• dodržiavanie etiky, asertívneho a proklientského prístupu pri oslovovaní zákazníkov;
• komunikácia a odovzdávanie informácií príslušnému koordinátorovi.

Požiadavky:
• študent denného vysokoškolského štúdia;
Preferujeme študentov nekončiacich ročníkov.
• MS Word a MS Excel na pokročilej úrovni.

Ponúkame Vám:
• možnosť plánovania pracovnej doby s prihliadnutím na Váš školský rozvrh;
• aktívna podpora v odbornom, ale aj osobnom rozvoji.
Na základe Vášho prístupu počas brigády a pracovných výsledkov, môže byť práve naša spoločnosť Vaším prvým zamestnávateľom po ukončení štúdia.

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis na [email protected] spolu s krátkym sprievodným textom v maily, aby sme vedeli, o akú pracovnú ponuku máte záujem a v ktorom meste by ste chceli pracovať.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní od doručenia podkladov budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Zároveň si Vás dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 041 519 2247, príp. 041 519 2652 , prípadne mailom [email protected].

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

• komunikačné schopnosti a kultivované vystupovanie;
• zodpovedný a aktívny prístup;
• ochota a záujem učiť sa;
• samostatnosť;
• proklientský prístup a zmysel pre detail.

SKÚSENOSTI, TRADÍCIA, SILNÁ POZÍCIA
Stredoslovenská energetika, a. s. je dodávateľská energetická spoločnosť so sídlom v Žiline, ktorá má 6 dcérskych spoločností. Na trhu pôsobíme už 95 rokov a sme najväčší dodávateľ energie na strednom Slovensku. V celoslovenskom meradle sa naša spoločnosť nachádza na druhom mieste s trhovým podielom 21 %. Energiu dodávame viac ako 600-tisíc zákazníkom. V súčasnosti za nami stojí silná energetická spoločnosť Energetický a průmyslový holding , a. s. Viac o akcionárskej štruktúre a manažmente spoločnosti sa dočítate na našom webe www.sse.sk.

NIE JE TO LEN O ELEKTRINE
Okrem elektriny dodávame našim zákazníkom od roku 2012 aj plyn. V portfóliu máme však aj ďalšie zaujímavé služby a produkty, ktoré našim zákazníkom pomáhajú mať bezpečný, bezstarostný domov a najmä energeticky efektívnu domácnosť. Zaujíma Vás, čo všetko našim zákazníkom ponúkame? Pozrite si kompletné portfólio produktov a služieb pre jednotlivé segmenty zákazníkov: domácnosti, podnikatelia a organizácie, veľkoodberatelia.

KRÁČAME S DOBOU A REŠPEKTUJEME TRENDY
Trend súčasnosti je využívať energie efektívne a my sa snažíme, aby si túto myšlienku osvojili aj naši zákazníci. Pre podnikateľov, ale aj obce či mestá, realizujeme energeticky efektívne riešenia na mieru, vďaka ktorým znižujú svoje náklady na energie.
Základom šetrenia energií je poznať svoju spotrebu a aj to, ako sa vyvíja v čase. Preto sme pre našich zákazníkov pripravili mobilnú aplikáciu Moja SSE, vďaka ktorej majú energie vo svojej domácnosti pod kontrolou a navyše s nami môžu jednoduchšie komunikovať. Ako prví z energetických spoločností sme vytvorili mobilnú aplikáciu SSE PriceWatch pre špecifické potreby veľkoodberateľov. Svojimi funkcionalitami je jedinečná a umožňuje nonstop sledovanie cien energií na burze aj následný rýchly a efektívny nákup komodít. Zaujíma Vás, ako funguje veľkoobchodná burza s energiami a od čoho vlastne závisí cena energií? Prečítaj si zaujímavé informácie na našom webe www.sse.sk.

SKVELÁ SPOLOČNOSŤ, SKVELÍ ĽUDIA
Vážime si našich zamestnancov aj ich rodiny. Boli sme 5x ocenení ako Zamestnávateľ ústretový k rodine, rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí za rodinnú politiku a najoriginálnejšie opatrenia. Spomedzi všetkých slovenských energetických firiem sme 3x získali najvyššie ocenenie za efektívne riadenie ľudského kapitálu v sektore energetika. Cena s názvom Leading HR Organisation je udeľovaná spoločnosťou PricewaterhouseCoopers. Získali sme ocenenie Via Bona ako Inšpiratívna firma a AICO GRAND PRIX za podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
Až štvrtina našich kolegov sú študenti vysokej školy a pracujú u nás ako brigádnici alebo začali svoju kariéru u nás ako absolventi škôl. Realizovali sme medzinárodný projekt ERAZMUS pre stredoškolákov a aktívne spolupracujeme s vysokými a strednými školami.
Investujeme do vzdelávania, realizujeme workshopy a sme súčasťou projektov, ktoré posúvajú našu spoločnosť do energetických výšin.
Najskôr kvalitná práca, potom kvalitná zábava a my sa bavíme radi! 
V našej spoločnosti sme jeden veľký tím a spoločne si užívame množstvo firemných aktivít, ako aj kultúrne akcie pre našich zamestnancov či ich rodinných príslušníkov. Spájame sa a spoznávame na teambuildingoch. Pridajte sa do nášho tímu a názvy akcií ako Deň energetikov, Vítanie jari, Rodinný deň, Letné športové hry nebudú len slová, ale reálne zážitky a zábava.

NIE JE NÁM TO JEDNO
Ak ide o pomoc iným, radi priložíme ruku k dielu, nielen finančne, ale aj osobne. Podporujeme rôzne aktivity charitatívneho charakteru, ale makáme aj v rámci vylepšovania ekologickej kondície nášho okolia a regiónu. Viac o našich dobrovoľníckych aktivitách sa dočítate na našom webe www.sse.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2891316  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,70 €/ hod.