Anketár

Stredoslovenská energetika, a.s.

Prievidza, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Lučenec, Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
2,50 €\hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a samostatných denných vysokoškolských študentov, ktorí majú záujem o dlhodobú brigádu, v rámci ktorej získajú praktické skúseností a reálnu prax vo významnej spoločnosti. Vašou náplňou práce bude:
• aktívne oslovovanie a komunikácia so zákazníkmi spoločnosti Stredoslovenská energetika, a.s. za účelom získania spätnej väzby na zákaznícku spokojnosť - formou krátkeho dotazníka spokojnosti;
• zber a zaznamenávanie získaných údajov do on-line aplikácie;
• komunikácia a odovzdávania informácií s koordinátorovi.

Jedná sa o prácu v exteriéri.
PRE UVEDENÝ SPÔSOB PRÁCE SÚ PRE NÁS VYHOVUJÚCI IBA ŠTUDENTI DENNÉHO ŠTÚDIA (NAD 20 ROKOV) NEKONČIACICH ROČNÍKOV.

• možnosť plánovania pracovnej doby s prihliadnutím na Váš školský rozvrh;
• aktívna podpora v odbornom, ale aj osobnom rozvoji.
Na základe Vášho prístupu počas brigády a pracovných výsledkov, môže byť práve naša spoločnosť Vaším prvým zamestnávateľom po ukončení štúdia.

V prípade Vášho záujmu pri komunikácii uveďte prosím mesto, o ktoré máte záujem.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Zároveň si Vás dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 041 519 2247, prípadne mailom kariera@sse.sk.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

POŽIADAVKY
* vek minimálne 20 rokov
* študent DENNÉHO vysokoškolského
* PC znalosti: Internet (e-mail, www)

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• zodpovedný a aktívny prístup;
• ochota a záujem učiť sa;
• samostatnosť;
• proklientský prístup a zmysel pre detail;
• komunikačné schopnosti, príjemné a reprezentatívne vystupovanie.

Stredoslovenská energetika, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 92 rokov a dodáva energie vyše 700 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúkame komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií.
Naše služby neustále zdokonaľujeme, modernizujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám zákazníkov.

Pre našich zamestnancov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu.

Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.

Naša spoločnosť získala viacero ocenení, medzi najdôležitejšie považujeme:
- ocenenie AICO GRAND PRIX 2016 - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
- ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation) v roku 2015 a 2016
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTI.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pri Rajčianke 8591/4B
010 47 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2828757   Dátum zverejnenia: 27.11.2016