Projektový manažér

Stredoslovenská energetika, a.s.

Miesto práce
Pri Rajčianke 8591/4B, Žilina
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná pozícia je vhodná pre energického, aktívneho kandidáta so silnou orientáciou na cieľ a argumentačnými schopnosťami.

Vašou náplňou práce bude:
• Plánovanie, riadenie a koordinácia projektov v oblasti energetiky.
• Posudzovanie nových investičných príležitostí. Zabezpečenie vypracovania štúdií potrebných na posúdenie výhodnosti realizácie projektov, prezentovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.
• Činnosti v oblasti reportovania zverených projektov a konsolidovaného reportovania v rámci strategických projektov spoločnosti.
• Tvorba, údržba a aktualizácia metodiky projektového manažmentu v rámci skupiny SSE.
• Príprava analýz a predkladanie návrhov na zlepšenie a zefektívnenie procesov v spoločnosti.
• Spolupráca s internými aj externými partnermi spoločnosti pri napĺňaní strategických cieľov spoločnosti.
• Analýza trhu a trendov, prinášanie nových investičných príležitostí v oblasti podnikania spoločnosti.
• Podieľanie sa na vývoji nových produktov a stratégie spoločnosti.

Ďalšie odborné vedomosti, znalosti a skúsenosti:
• skúsenosti s projektovým manažmentom a projektovým riadením
• skúsenosti s M&A, tvorbou finančných modelov a valuácií
• skúsenosti s procesným riadením a znalosť utilitného sektora

Vašou výhodou je, ak máte:
• skúsenosť s projektmi v oblasti IT
• znalosť fungovania trhu s elektrickou energiou, prípadne trhov iných sieťových
odvetví
• pracovné skúsenosti v poradenskej spoločnosti
• prax a znalosti v oblasti prípravy, riadenia projektov, procesného riadenia a change managementu
• znalosti práce s MS Project a MS Visio

Poskytujeme naším zamestnancom aktívnu podporu v individuálnom osobnom a profesionálnom rozvoji. Sme pre našich zamestnancov partnerom nielen v oblasti finančných benefitov, rozvoja a vzdelávania zamestnancov, ale aj rodiny, starostlivosti o deti, zdravia, športu a kultúry.

Vážení uchádzači v prípade Vášho záujmu, zašlite PROFESNÝ ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST V SLOVENSKOM JAZYKU na kariera@sse.sk.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Zároveň si Vás dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 041 519 2247, prípadne mailom kariera@sse.sk.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, technika, elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• vysoké pracovné nasadenie pri plnení pracovných úloh, cieľavedomý, proaktívny a iniciatívny prístup
• analytické a koncepčné myslenie
• schopnosť vnímania súvislostí mimo zaužívaných postupov
• schopnosť samostatne komplexne zastrešovať projekty a zároveň sa tímovo zapájať v projektových tímoch do riešenia jednotlivých projektov
• precíznosť, odolnosť voči stresu, schopnosť prijať a prevziať zodpovednosť
• výborné komunikačné, argumentačné a organizačné schopnosti

Stredoslovenská energetika, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 92 rokov a dodáva energie vyše 700 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúkame komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií.
Naše služby neustále zdokonaľujeme, modernizujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám zákazníkov.

Pre našich zamestnancov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu.

Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.

Naša spoločnosť získala viacero ocenení, medzi najdôležitejšie považujeme:
- ocenenie AICO GRAND PRIX 2016 - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
- ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation) v roku 2015 a 2016
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTI.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pri Rajčianke 8591/4B
010 47 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812579   Dátum zverejnenia: 15.11.2016