Trainee zameranie služby

Stredoslovenská energetika, a.s.

Pri Rajčianke 8591/4B, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilina, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
02.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
4,- €/ hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TRAINEE PROGRAM JE URČENÝ PRE NADŠENÝCH, AMBICIÓZNYCH, FLEXIBILNÝCH A TALENTOVANÝCH DENNÝCH VYSOKOŠKOLSKÝCH ŠTUDENTOV 4. ROČNÍKA.

Náš TRAINEE PROGRAM bude trvať 18 mesiacov (2x po osem mesiacov + letné prázdniny) , počas ktorých:
• nadobudnete reálne skúsenosti,
• zoznámite sa s našou firemnou kultúrou,
• aktívne sa zúčastnite na prebiehajúcich projektoch,
• budete sa odborne rozvíjať pod vedením prideleného mentora,
• poskytneme Vám príležitosť pre nové, náročné úlohy a výzvy,
• absolvujete rotáciu po rôznych pracoviskách,
• pripravíme pre Vás workshopy šité na mieru,
• poskytneme Vám tréning soft skills,
• dostanete možnosť vybrať si a odborne konzultovať svoju Diplomovú prácu v podmienkach našej spoločnosti .

Výhodou sú Vaše pracovné skúsenosti, ktoré nemusia súvisieť priamo s Vašim študovaným odborom.

Môžete byť z celého Slovenska, ak si na nás nájdete čas18 hodín týždenne, ktoré strávite v Žiline. V sídle našej spoločnosti v Žiline prebehne ako výberové konanie, tak aj priamo TRAINEE PROGRAM.

Vašou náplňou práce bude:
Uskutočňovanie prieskumu trhu, výberových konaní a následne rokovanie s dodávateľmi, vykonávanie všetkých úkonov súvisiacich s obstarávaním (administrácia NAK, príprva zmlúv, vytváranie objednávok...), spravovanie databázy správy majetku, príprava podkladov pre odpredaje nepotrebného majetku, podkladov pre obstarávanie, reporting...

V prípade Vášho záujmu nám doručte na kariera@sse.sk svoj životopis a motivačný list: Prečo chcem byť Trainee v spoločnosti Stredoslovenská energetika, a.s.?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na 041/519 2247, alebo na kariera@sse.sk.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

- inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učiť sa
- cieľavedomosť, analytické schopnosti, otvorenosť voči zmenám a vnútorná motivácia

Špeciálne pre toto zameranie očakávame:
- pozitívny a zodpovedný vzťah k práci
- logické a analytické myslenie a riešenie problémov
- iniciatívny, koncepčný a systematický prístup
- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie

Stredoslovenská energetika, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 92 rokov a dodáva energie vyše 700 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúkame komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií.
Naše služby neustále zdokonaľujeme, modernizujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám zákazníkov.

Pre našich zamestnancov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu.

Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.

Naša spoločnosť získala viacero ocenení, medzi najdôležitejšie považujeme:
- ocenenie AICO GRAND PRIX 2016 - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
- ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation) v roku 2015 a 2016
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTI.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pri Rajčianke 8591/4B
010 47 Žilina