Kauč (supervízor) call centra

Stredoslovenská energetika, a.s.

Miesto práce
Pri Rajčianke 8591/4B, Žilina
Termín nástupu
02.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
• zvyšovanie a udržiavanie želaných predajných schopností zvereného tímu zamestnancov;
• zvyšovanie a udržiavanie želanej motivácie a postoja k predaju;
• zabezpečenie poznania úrovne individuálnych predajných zručností a postojov k predaju zvereného tímu zamestnancov;
• pravidelné štatistické výstupy, analýzy a návrhy na zlepšenie;
• príprava usmernení a pracovných postupov týkajúcich sa predaja;
• zabezpečenie podpory zamestnancom a pomoc zamestnancom pri riešení špecifických situácií a vzniknutých problémov;
• ponuka a predaj produktov;
• spolupráca so všetkými útvarmi divízie Zákaznícke služby;
• vykonávanie mimoriadnych prác podľa potrieb a príkazov priameho vedúceho.

• týždeň platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
• odmeny v závislosti od pracovného výkonu;
• príspevky v zmysle sociálneho programu;
• kultúrne a športové podujatia;
• bohatý sociálny program spoločnosti.

Vážení uchádzači v prípade Vášho záujmu, zašlite PROFESNÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST V SLOVENSKOM JAZYKU najneskôr do 12. októbra 2016 na kariera@sse.sk.

Do predmetu e-mailovej správy, alebo na obálku, či priamo v žiadosti pri písomnom styku, UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate -SUPERVÍZOR.

Dovoľujeme si Vás informovať, že na výberové konanie postúpia kandidáti, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, ako aj predstavy o vhodnom kandidátovi.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní najneskôr do 21 pracovných dní od ukončenia zverejnenia ponuky, budú tí uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 041 519 2247, prípadne mailom kariera@sse.sk.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

• silná osobná motivácia pracovať v oblasti zákazníckych služieb a obchodu;
• nadšenie pre prácu s ľuďmi a zároveň primeraná ctižiadostivosť pri dosahovaní výsledkov;
• záujem a osobná potreba osobného rastu seba aj riadeného tímu;
• aktívny prístup s osobným záujmom ovplyvňovania okolia a smerovania zvereného tímu;
• schopnosť samostatne pracovať a záujem odborne sa vzdelávať;
• schopnosť pracovať pod tlakom a vysporiadania sa so stresom.

POŽIADAVKY:
• MS Word, MS Excel a MS PowerPoint na pokročilej úrovni a schopnosť rýchleho pochopenia a zaučenia sa ďalších informačných systémov
• odborné:
o prax s kaučovaním tímu na predajné zručnosti,
o prax v oblasti predaja a zákazníckych starostlivosti;
o znalosť energetickej legislatívy, obchodných podmienok SSE, a.s. a prevádzkových poriadkov energetických distribučných spoločností;
• dodržiavanie Etického kódexu a príslušnej legislatívy.

Stredoslovenská energetika, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 92 rokov a dodáva energie vyše 700 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúkame komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií.
Naše služby neustále zdokonaľujeme, modernizujeme a prispôsobujeme meniacim sa potrebám zákazníkov.

Pre našich zamestnancov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu.

Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.

Naša spoločnosť získala viacero ocenení, medzi najdôležitejšie považujeme:
- ocenenie AICO GRAND PRIX 2016 - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
- ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation) v roku 2015 a 2016
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTI.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pri Rajčianke 8591/4B
010 47 Žilina
ID: 2735072   Dátum zverejnenia: 23.9.2016