Trainee program pre študentov 4. ročníka VŠ - oblasť geodézie a kartografie

Stredoslovenská distribučná, a.s.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO JE TRAINEE PROGRAM ?
Náš Trainee program je špeciálny rozvojový program pre motivovaných študentov, ktorí majú chuť učiť sa nové veci a hľadajú svoje uplatnenie v oblasti energetiky. Ponúkame mladým ľuďom príležitosť profesionálne a osobne rásť zapojením sa do projektov a úloh spoločnosti. Chceme si vychovať nových zamestnancov pre vybranú špecializáciu a zamestnať tých NAJLEPŠÍCH.

HĽADÁME ŠTUDENTOV 4. ročníka VŠ PRE OBLASŤ GEODÉZIE A KARTOGRAFIE.

ČO PONÚKAME:
• Jedinečnú pracovnú skúsenosť, ktorá Ti pomôže ľahšie sa rozhodnúť o ďalšom smerovaní Tvojej kariéry
• Zaujímavé workshopy s inšpiratívnymi mentormi
• Spoznáš množstvo odborníkov a talentovaných ľudí
• Vytvoríš si sieť kontaktov
• Získaš možnosť trvalého zamestnania

VÝHODY PRE ŠTUDENTA V RÁMCI TRAINEE PROGRAMU:
• Podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja (Odborné workshopy, Soft skills školenia)
• Stretnutia s top manažmentom
• Teambuildingové aktivity
• Konzultácie diplomovej práce
• Možnosť získať prax a prácu

Ak si študent 4. ročníka VŠ a máš záujem byť súčasťou nášho TRAINEE TÍMU pošli svoj životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku najneskôr do 02. mája 2017 na uvedenú emailovú adresu:

email: [email protected]

resp. poštou na adresu:

Stredoslovenská energetika- Distribúcia, a.s.
Mgr. Barbora Kalnická
TRAINEE PROGRAM
Pri Rajčianke 2927/2
010 47 Žilina

Do predmetu e-mailovej správy UVEĎTE "TRAINEE PROGRAM".
Vážime si Váš prejavený záujem, no zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že najneskôr do 14 pracovných dní po ukončení zverejnenia pracovnej ponuky a z dôvodu náročnosti výberového procesu kontaktujeme iba kandidátov, ktorí zapadajú do požadovaného profilu. Ďakujeme za pochopenie.

V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č.122/2013 Z. z. si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania nám poskytujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

geodézia a kartografia

Spoločnosť Stredoslovenská distribučná, a. s., (SSD) je regionálnym prevádzkovateľom distribučnej sústavy elektrických vedení na úrovni veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia. Zabezpečuje distribúciu elektriny na území Banskobystrického, Žilinského a časti Trenčianskeho kraja. Spravuje takmer 35-tisíc kilometrov elektrických vedení, ktoré napájajú zhruba 760-tisíc domácností a firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Kalnická
E-mail: poslať životopis
ID: 2993136  Dátum zverejnenia: 31.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR / hodina