Technik pre typizáciu a unifikáciu

Stredoslovenská distribučná, a.s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• typizácia a unifikácia výrobkov, materiálov a technologických zariadení v SSE- D, a.s.;
• technická normalizačná činnosť zameraná na dodržanie kvality technológie distribučných sietí;
• analýza špecifikovanej skupiny používaných zariadení na všetkých napäťových úrovniach, porovnávanie účelových, mechanických a elektrických vlastností medzi prvkami navzájom;
• odborná spolupráca s útvarmi skupiny SSE- D, a.s. pri riešení problematík technického zamerania, definovanie technických štandardov a technológií, stanovenie technických parametrov zariadení pre výberové konania s aplikáciou platných predpisov a noriem;
• zabezpečenie procesu zavádzania nových prvkov a funkčných celkov do distribučných sietí SSE- D, a.s.;
• sledovanie poruchovosti v distribúcii el. energie v danej oblasti (chyba materiálu, nesprávna montáž,....), riešenie problémov prevádzky ohľadom technologických prvkov a funkčných celkov;
• technická kontrola komponentov dodávaných do skladov SSE- D, a.s. a komponentov nainštalovaných v distribučných sieťach, v súlade so schválenými štandardmi SSE- D, a.s.;
• vypracovanie, aktualizácia, úprava a zodpovednosť za podnikový Katalóg schválených prvkov a funkčných celkov pre distribučné siete SSE- D, a.s. na Intranete a Internete;
• členstvo v technických komisiách - organizovanie odborných stretnutí, predkladanie odborných materiálov na prerokovanie a schválenie za účelom implementácie výstupov v distribučných sieťach;
• sumarizácia, evidencia, návrhy na zaradenie / vyradenie všetkých distribučných prvkov a funkčných celkov používaných v SSE- D, a.s. za špecifikovanú oblasť.

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku najneskôr do 16.09.2014 na uvedené kontaktné údaje:

• email: [email protected]
• resp. poštou na adresu:

Stredoslovenská energetika- Distribúcia, a.s.
sekcia Ľudské zdroje
Výberové konanie
Pri Rajčianke 2927/2
010 47 Žilina
Do predmetu e-mailovej správy, alebo na obálku, či priamo v žiadosti pri písomnom styku, UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate "TECHNIK PRE TYPIZÁCIU A UNIFIKÁCIU".
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že vhodných kandidátov na obsadzovanú pracovnú ponuku budeme kontaktovať najneskôr do 14 pracovných dní po ukončení zverejnenia tejto pracovnej ponuky.

V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č.122/2013 Z. z. si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania nám poskytujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• organizačné schopnosti;
• technické a praktické myslenie;
• komunikatívnosť;
• spoľahlivosť;
• zodpovednosť;
• inovatívnosť;
• asertívne správanie.

Spoločnosť Stredoslovenská distribučná, a. s., (SSD) je regionálnym prevádzkovateľom distribučnej sústavy elektrických vedení na úrovni veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia. Zabezpečuje distribúciu elektriny na území Banskobystrického, Žilinského a časti Trenčianskeho kraja. Spravuje takmer 35-tisíc kilometrov elektrických vedení, ktoré napájajú zhruba 760-tisíc domácností a firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1733297  Dátum zverejnenia: 2.9.2014