Učiteľ/ka SŠ - Aplikovaná informatika, Matematika, Programovanie

Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov

Miesto práce
Plzenská 1, Prešov
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
682

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aplikovaná informatika, Matematika, Programovanie

Znalosť práce s PC
MS Office, OS Windows - expert, programovanie v jazyku Python

Ďalšie požiadavky
Možný aj pracovný pomer na skrátený pracovný úväzok alebo práca na dohodu o pracovnej činnosti max. 10 hodín týždenne.
Plat u začínajúceho pedagogického zamestnanca od 1 161,50 €+ príplatok začínajúceho pedagogického zamestnanca 70,- € (ďalšie možné príplatky za: profesijný rozvoj, nadčasy, osobný príplatok).

ID: 4788631  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.