Učiteľ odborných elektrotechnických predmetov

Stredná priemyselná škola dopravná Trnava

Miesto práce
Študentská 23, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 036 - 1 717 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimálna pre začínajúceho učiteľa bez praxe príplatkov a bez nadčasov. Mzda je podľa zákona 553/2003 Z.z., Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a nariadenia vlády č 338/2019 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyučovanie odborných elektrotechnických predmetov v zmysle Štátneho vzdelávacieho programu a školských vzdelávacích programov študijných odborov 2675 M elektrotechnika a 3739 M elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách

Možnosť zvýšenia platu vyučovaním v kurzoch, 45 dní dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredná odborná škola zameraná na prípravu absolventov pre oblasť prevádzky , techniky a ekonomiky cestnej a železničnej dopravy a telekomunikácií
ID: 3150057  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 036 EUR/mesiac