Učiteľ/ka SŠ - Stavebné materiály, Staviteľstvo

Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec

Miesto práce
Kláštorná 2, Podolínec
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
124

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné materiály, Staviteľstvo

Znalosť práce s PC
Základný balík MS Office

Ďalšie požiadavky
Náplňou práce je vyučovanie odborných stavebných predmetov.
Výška platu učiteľa strednej školy závisí od rokov odpracovanej praxe a iných požiadaviek.
Uvítame odborníka z praxe, ale aj absolventa VŠ s možnosťou doplnenia DPŠ.

Zamestnanecké výhody, benefity:
​Výborný kolektív, možnosť sebarozvoja.

Informácie o výberovom konaní:
Posielať životopisy na email [email protected].
Po splnení základných podmienok bude uchádzač pozvaný na osobný pohovor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Komunikatívnosť, práca s mládežou, trpezlivosť, motivácia, organizačné schopnosti, empatia.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera ​​​​​​vznikla v roku 1992. Riaditeľom školy je od vzniku až dodnes Ing. Jozef Goč. Jedným z hlavných cieľov, resp. poslaním našej školy je vzdelávať a odovzdávať vedomosti, poznatky a skúsenosti, viesť žiakov k hodnotám kresťanskej viery a láske k blížnym.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Sulírová
Tel.: +421524391130
E-mail: poslať životopis
ID: 4816457  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.