Učiteľ/ka SŠ - psychológia

Stredná odborná škola Policajného zboru Košice Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
2016-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
400

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia

Znalosť práce s PC
na úrovni bežného užívateľa

Vzdelanie
- podľa vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
- pedagogická spôsobilosť a adaptačné vzdelávanie (nie je nutnou podmienkou - možnosť získať počas výkonu funkcie
- výhodou je vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - jednoodborové štúdium odbor psychológia

Ďalšie požiadavky
Zabezpečenie vyučovacej činnosti príslušníkov Policajného zboru v psychologických oblastiach:
- komunikačné zručnosti,
- psychologické disciplíny a ich uplatnenie v policajnej praxi,
- psychická záťaž v práci policajta a jej zvládanie,
- psychológia výsluchu, sociálno-psychologický výcvik.

Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu.

Obsahové zameranie predmetu Etika a psychológia policajnej práce v pomaturitnom kvalifikačnom štúdiu a pomaturitnom zdokonaľovacom štúdiu je uvedené na: http://www.minv.sk/?skolsky.vzdelavaci-program.

Žiadosti uchádzačov, ktoré nebudú spĺňať predpoklady a kvalifikačné požiadavky podľa vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestancov, do výberu nezaradíme.

ID: 2578432  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.