Sociálny pracovník

Stredisko sociálnych služieb Petržalka

Miesto práce
Vavilovova 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o klienta (matky s deťmi, starší občania), koordinácia činnosti zvereného úseku a jeho zamestnancov

dodatková dovolenka, polročné odmeny, príspevok na dopravu, vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia, tímová práca, informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie

Rozpočtová organizácia poskytujúca sociálne služby občanom Mestskej časti Bratislava - Petržalka.
Mestská časť Bratislava - Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 120-tisíc obyvateľov. Naše kolegyne a kolegovia, či už z miestneho úradu, správy verejných priestranstiev, zberného dvora, trhoviska, sociálnej výdajne, plavárne, knižnice, kultúrnych zariadení, škôlok a škôl, spája záujem o svoje okolie, obyvateľov a návštevníkov Petržalky, ako aj chuť pomáhať a podporovať tých, ktorí to potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame.
Stredisko sociálnych služieb Petržalka poskytuje sociálne služby v súlade so Zákonom č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a Všeobecne záväzným nariadením mestskej časti Bratislava - Petržalka o poskytovaní sociálnych služieb a o spôsobe určenia úhrady, výške úhrady a spôsobe platenia úhrady za sociálne služby. Je registrované v registri poskytovateľov sociálnych služieb, ktorý vedie vyšší územný celok.
Poskytuje sociálnych služieb na úsekoch: Zariadenie opatrovateľskej služby, Opatrovateľská služba v domácnosti, Zariadenie núdzového bývania, Útulok, Prepravná služba.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3146971  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou