Senior C++ Developer

STREAMSTAR a.s.

Miesto práce
Dúbravska cesta 2, Bratislava
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
motivujuci k skvelym vykonom:)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu, ktorá má rada výzvy a chce sa aj veľa naučiť:)
Čo by si mal/a robiť?

- Vytváranie špecifikácie, designu, vývoj a implementácia funkcionalít produktov vyvíjaných v C++ v spolupráci s C#
- Riešenie komplexných technických úloh, návrh ich efektívneho riešenia,
- Možný záber od nízkoúrovňovej interakcie s HW až po komplexnú business logiku
- Úzka spolupráca s produktovým oddelením

Ponúkame prácu v mladej dynamicky sa rozvíjajúcej firme
Príležitosť osobnostného a profesného rozvoja
Motivujúca práca v prostredí s najmodernejším vybavením

V prípade Vášho záujmu o pozíciu C++ pošlite svoj životopis v slovenskom/anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom na uvedenú adresu.

Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Prax v obdobnej pozícii min. 3 roky
• Viac ako pozitívny vzťah k videotechnoógiam a IT
• Veľmi dobrá znalosť životného cyklu vývoja SW
• Dynamickosť, samostatnosť, tvorivosť, aktivita
Proaktívny prístup
• Inovatívne myslenie
• Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom a písmom

Sme skvelý tím mladých nadšencov, vedení skúsenými odborníkmi, ktorí vyvíjajú SW a HW nástroje pre streamovanie videa. Vytvorili sme jedinečnú kombináciu intuitívneho SW a výkonného HW pre profesionálnu produkciu živých prenosov. Naše produkty sa predávajú po celom svete a úzko spolupracujeme so svetovými značkami, napr. JVC.
Viac o nás na www.streamstar.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2084941  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujuci k skvelym vykonom:)