Sales manager

Strategy Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hummelova 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia obchodných príležitostí (presales) a vhodných obchodných partnerov na spoluprácu
- akvizícia – aktívne oslovenie potenciálnych klientov v rozsahu a pridelenom segmente podľa stanovených cieľov
- sledovanie vývoja na trhu
- monitorovanie aktivít konkurencie s cieľom zhodnocovať konkurenčnú pozíciu a získavať výhody na trhu
- uzatváranie obchodných prípadov
- dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok
- vytváranie a budovanie efektívnych a prínosných partnerstiev
- poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb klienta
- schopnosť predať služby s pridanou hodnotou v rámci každého obchodného prípadu
- príprava prezentácií a návrhov na spoluprácu
- príprava cenových ponúk a ich následná prezentácia
- vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi klientmi
- identifikácia a analýza možných potrieb klienta
- spoluúčasť na príprave marketingových aktivít
- spoluúčasť na príprave prezentácií, návrhov, plánov, analýz a reportov v rámci zadefinovania požadovaných výstupov
- interná komunikácia so všetkými kľúčovými oddeleniami spoločnosti
- zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov činností realizovaných v rámci „partnerstva“ medzi klientom a našou spoločnosťou
- zaistenie plnenia obchodných cieľov v súlade s obchodným plánom predaja

- práca v príjemnom a modernom prostredí
- odborné školenia
- kariérny a platový rast
- motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

- auto výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telemarketing, Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- reprezentatívne vystupovanie
- komunikatívnosť
- tímová práca
- zodpovednosť

Spoločnosť Strategy Consulting, s.r.o., poskytuje služby v oblasti strategického poradenstva a realizácie projektov. Širokým portfóliom služieb poskytujeme nielen consulting, ale predovšetkým aj outsourcing služieb svojim interným a vzájomne aj komerčným call centrum-om.
www.strategyconsulting.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1893726  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou