Senior developer

BeeSafe s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 3500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš príležitosť stať sa členom teamu Node.js developerov a Tvojou úlohou bude vyvíjať rozšírenia a zlepšenia existujúceho online platobného systému etablovaného v 7 krajinách.
Posúvame ďalej úroveň bezpečnosti online financií a technologicky predbiehame klasické spôsoby vývoja. Naším produktom sú biznis critical finančné systémy verifikované mnohými auditmi vo výnimočne zaujímavom sektore online bankovníctva.

Práca bude veľmi jedinečnou kombináciou - cutting edge technológia, ktorou Node.js bezpochybne je, použitá na vývoj modulov pre platobný systém novej generácie v tíme, ktorý funguje medzinárodne a keď sa stretne, tak heslo Work hard, party even harder, nadobúda vesmírne rozmery.
Poď s nami do Node.js, my veríme, že je technologickou budúcnosťou a preto ho používame pre vývoj platformy, ktorá je budúcnosťou pre online platby.

Mal by si mať skúsenosti s Node.js a určite poznať niekoľko ďalších technológií (JSON, REST API, trochu SQL, HTML a CSS). Spoločne budeme podľa plánu rozširovania základnej platformy preberať koncept a stavbu rozšírení, pripravovať architektúru riešenia a programovať ich.
Budeme pri tom komunikovať s kolegami vo viacerých krajinách, takže Angličtina je potrebná, aspoň na základnej úrovni. Pracujeme v nových kanceláriach v Žiline a možný je aj čiastočný homeoffice.
Ak máš seniorske skúsenosti na iných platformách (J2EE, .NET, PHP, Python, Rails,...) je to samozrejme veľmi pozitívne a výborne zapadneš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
Java - Pokročilý
SQL - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

BeeSafe is a next generation safety service for personal use, smart cities and police, government and corporates. It provides automated call for help, intelligent crime prevention platform and safety monitoring solution for corporates. It provides a smart and lightweight security solution helping to fight crime, extremism and security problems.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2059551  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3500 EUR/mesiac