Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Technicko-stavebný manažér a dozor investora m / ž

Značka pozície:

req60572

Miesto nasadenia:

Bratislava

Od 3 300 EUR/mesiacKonečné platové ohodnotenie bude závisieť od kvalifikácie a skúseností uchádzača/čky

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za pridelený projekt v rámci technického riadenia projektu od prvotnej myšlienky projektu, cez výstavbu až po jeho predaj/zhodnotenie
  • Koordinácia všetkých technických účastníkov projektu vrátane inžinieringu a generálneho projektanta a všetkých technických činností prostredníctvom pravidelných projektových stretnutí v plánovacej a realizačnej fáze
  • Začlenenie technických účastníkov projektu do organizačnej štruktúry projektu, vytvorenie príručky projektu
  • Zabezpečenie včasného zapojenia generálneho dodávateľa diela zo skupiny STRABAG do projektu
  • Koordinácia s generálnym dodávateľom za účelom stanovenia fixného rozpočtu na výstavbu
  • Posudzovanie a vyhodnocovanie alternatív projektu
  • Optimalizácia rozpočtu
  • Pravidelná kontrola celého stavebného procesu z hľadiska požiadaviek relevantných zmlúv, ako napr. projekčné zmluvy, zmluvy s generálnym dodávateľom atď., s cieľom kvalitne, včas a v súlade s rozpočtom realizovať stavebný projekt/dielo
  • Koordinácia odstránenia chýb od hlavného/generálneho dodávateľa, koordinácia kolaudačných procesov
  • Vyžiadanie, zadokumentovanie a archivácia všetkých projektových dokumentov vrátane potvrdení o prevzatí stavby, správ, revíznych materiálov, popisov prevádzky atď.

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa stavebné/technické zameranie
  • Predchádzajúca prax v oblasti výstavby inžinierskych stavieb min. 5 rokov je podmienkou
  • Schopnosť samostatne riadiť a riešiť zodpovednosť stavebné projekty a rozpočet
  • Dôslednosť
  • Nemecký jazyk, alebo anglický jazyk aktívne

Benefity:

  • Jazykové kurzy a iné školenia (soft skills, hard skills) priamo na pracovisku
  • Podnikový manažment zdravia
  • Multisport karta (s doplatkom)
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona, stravovanie vo vlastnej kantíne v rámci budovy
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 4824831  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac