Stavbyvedúci/a

STRABAG s.r.o.

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plánovanie a realizácia stavebných prác, ako aj s tým spojená obhliadka lokalít.
* Včasné a nákladovo optimálne zaistenie potrebných zariadení, strojov a materiálov v súlade s koncernovými smernicami.
* Príprava a vypracovanie podkladov pre fakturáciu za stavebné práce.
* Kontrola stavebných prác, priebehu stavby a výsledkov stavby.
* Prideľovanie, organizovanie, riadenie a kontrola pracovných úloh pridelených podriadeným zamestnancom.

Požadujeme:
* Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, technického zamerania - Stavebná fakulta Cestné staviteľstvo), prax min. 2 roky; alebo
* Ukončené stredoškolské vzdelanie - stavebná priemyslovka, prax min. 5 rokov.
* Odborná spôsobilosť pre dopravné alebo vodohospodárske stavby výhodou.
* Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka vrátane odbornej terminológie výhodou.
* Počítačové znalosti - Word, Excel, Autocad.
* Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť.
* Vodičský preukaz sk. B.

Ponúkame:
* Firemné motorové vozidlo.
* Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania, odbor Cestné stavby

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

STRABAG s.r.o. je jedným z lídrov na slovenskom stavebnom trhu.
Ako súčasť nadnárodného koncernu STRABAG SE je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Vlastná materiálová základňa, inovatívnosť a permanentné zdieľanie poznatkov sú zárukou realizácie stavieb v najvyššej kvalite za priaznivú cenu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2073850  Dátum zverejnenia: 7.4.2015