Majster na stavbe

STRABAG s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Riadenie práce pridelených robotníkov.
* Organizovanie riadneho, bezpečného, hospodárneho a kvalitného vykonávania stavebných prác pridelenými robotníkmi.
* Zabezpečenie hospodárneho využívania pridelených prevádzkových prostriedkov a šetrenia materiálov.
* Vykonávanie kvalifikovaných stavebných prác podľa príkazu nadriadeného pracovníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
* Ukončené stredoškolské vzdelanie - stavebná priemyslovka.
* 3-ročná prax v odbore.
* Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť.
* Vodičský preukaz sk. B.

Ponúkame:
* Siné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.

Upozornenie:
Svoje životopisy nám zasielajte výhradne prostredníctvom online-formulára ! Ďakujeme.

STRABAG s.r.o. je jedným z lídrov na slovenskom stavebnom trhu.
Ako súčasť nadnárodného koncernu STRABAG SE je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Vlastná materiálová základňa, inovatívnosť a permanentné zdieľanie poznatkov sú zárukou realizácie stavieb v najvyššej kvalite za priaznivú cenu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2038451  Dátum zverejnenia: 12.8.2015