Kalkulant/ka Bratislava, Zvolen, Žilina

STRABAG s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Zvolen, okres Žilina
Termín nástupu
1.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Kalkulácie stavieb a príprava podkladov do verejných súťaží.
* Oceňovanie stavebných prác.
* Vypracovanie cenových ponúk.
* Vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej a obsahovej stránke.
* Zisťovanie nákladov za stavebné výkony pomocou vlastných výpočtov a cenových dopytov.
* Podpora skupinového vedúceho pri zostavovaní kalkulácie prác.

Aktuálne posilňujeme náš tím o 3 nových kalkulantov/ky. 1x Zvolen, 1x Bratilsava, 1xŽilina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné staviteľstvo

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdelanie s maturitou v odbore stavebníctvo,
VŠ vzdelanie technického zamerania, odbor Dopravné stavby - vítané.
* Prax v stavebníctve min. 3 roky.
* PC znalosti - znalosť kalkulačných programov (Arriba, Kros), Autocad, MS Office.
* Vodičský preukaz sk. B.

Ponúkame:
* Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.

Dôležité upozornenie pre uchádzačov:
Svoju žiadosť a životopis nám zasielajte výlučne pomocou online formulára, Žiadosti doručené inou formou (mailom, poštou) nebudeme brať do úvahy. Ďakujeme za pochopenie.

Prosím záujemcov o pozíciu Kalkulant/ka vo Zvolene, ref. číslo 2014-012252, aby sa prihlásili prostredníctvom tohto linku:

Záujemcovia o pozíciu Kalkulant/ka v Bratislave, ref. číslo 2014-012253: hláste sa prosím prostredníctvom tohto linku:

Záujemcovia o pozíciu Kalkulant/ka v Žiline, ref. číslo 2014-012155 :hláste sa prosím prostredníctvom linku: https://app.strabag.com/engage/jobexchange/showJobOfferDetail.do?jobOfferId=8a489fee47f2db0401485597ad6f4a3f&j=&organizationUnitId=

Pracovné pohovory budú prebiehať v Bratislave.

STRABAG s.r.o. je jedným z lídrov na slovenskom stavebnom trhu.
Ako súčasť nadnárodného koncernu STRABAG SE je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Vlastná materiálová základňa, inovatívnosť a permanentné zdieľanie poznatkov sú zárukou realizácie stavieb v najvyššej kvalite za priaznivú cenu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1872432  Dátum zverejnenia: 18.9.2014