Claim manager

STRABAG s.r.o.

Miesto práce
Svrčinovec, Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Koordinácia zmluvných strán.
* Identifikácia claimov/ nárokov pri realizovanom projekte.
* Príprava podkladov pre uplatnenie nárokov voči investorovi.
* Uplatňovanie nárokov u investora a sledovanie súladu so zmluvnými podmienkami.
* Koordinácia činností súvisiacich s uplatňovaním nárokov.
* Analýza zmluvných podkladov a súťažnej dokumentácie.
* Spolupráca s vedúcim projektu/ stavbyvedúcim.
* Samostatné spracovanie dodatočných požiadaviek.
* Spolupráca pri vytváraní a kontrole zmlúv.

* Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
* Mobilný telefón, notebook.
* Motivujúce finančného ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

UPOZORNENIE:
Svoju žiadosť nám zasielajte výlučne pomocou online formulára. Žiadosti doručené inou formou (mailom, poštou) nebudeme brať do úvahy. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné staviteľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* VŠ vzdelanie technického zamerania.
* Prax v odbore min. 1 rok.
* Pracovné skúsenosti v stavebnej firme výhodou.
* Znalosť NJ alebo AJ výhodou.
* Znalosť zmluvných podmienok FIDIC výhodou.
* Pohotovosť, flexibilita, tímovosť, cieľavedomosť, samostatnosť.
* Mobilita, ochota cestovať, vodičský preukaz sk. B.
* Znalosti MS Office - Word, Excel, Power Point, Project.
* Ochota učiť sa nové veci.
* Záujem o stavebné právo a stavebný priemysel.

STRABAG s.r.o. je jedným z lídrov na slovenskom stavebnom trhu.
Ako súčasť nadnárodného koncernu STRABAG SE je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Vlastná materiálová základňa, inovatívnosť a permanentné zdieľanie poznatkov sú zárukou realizácie stavieb v najvyššej kvalite za priaznivú cenu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1801638  Dátum zverejnenia: 24.11.2014