Strojník obsluhy pracovných strojov - valcista

STRABAG s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obsluha stavebných strojov a zariadení.
* Pomocné práce pri pokládke asfaltových zmesí.
* Zhutnenie asfaltových zmesí.
* Plnenie ďalších úloh podľa pokynov stavbyvedúceho.

Ponúkame:
* Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
* Motivujúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
* Základné vzdelanie.
* Vodičský preukaz sk. C
* Strojnícky preukaz.
* Ochotu cestovať.
* Zodpovednosť a flaxibilitu.

Upozornenie pre uchádzačov:
Svoju žiadosť nám zasielajte výlučne pomocou online formulára, Žiadosti doručené inou formou (mailom, poštou) nebudeme brať do úvahy. Ďakujeme !

STRABAG s.r.o. je jedným z lídrov na slovenskom stavebnom trhu.
Ako súčasť nadnárodného koncernu STRABAG SE je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Vlastná materiálová základňa, inovatívnosť a permanentné zdieľanie poznatkov sú zárukou realizácie stavieb v najvyššej kvalite za priaznivú cenu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1746920  Dátum zverejnenia: 14.7.2014