Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Contract Manager - príležitosť pre absolventov aj skúsených CM

Značka pozície:

SK-2017-021603

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • zodpovednosť za poskytovanie / organizáciu / koordinovanie podpory contract manažmentu pre koncern STRABAG vo všetkých fázach projektu
  • v predzmluvnej fáze : analýza zmlúv na základe koncernovej smernice
  • podpora pri príprave dokumentov pre cenovú komisiu
  • podpora a účasť pri cenových komisiách a pri zmluvných vyjednávaniach
  • rozvoj stratégie
  • účasť na launch mítingoch, informovanie ohľadne možných rizík a možností, ktoré boli identifikované v predzmluvnej fáze
  • v projektovej fáze : poradenstvo vo všetkých CM otázkach a priebežná podpora pre konkrétne stavby,
  • podpora operatívneho projektového tímu ohľadne dokumentácie, spracovania a uplatňovania nárokov
  • podpora pri obhajobe uplatňovania nárokov (zamestnávateľ/subdodávateľ)
  • podpora pri návrhoch zmluvnej korešpondencie

Požiadavky:

  • ukončené VŠ vzdelanie v odbore pozemné/dopravné staviteľstvo, architektúra, contract manažment, projekt manažment, plánovanie...)
  • pozícia je vhodná pre absolventa technickej univerzity ale aj profesionála s niekoľkoročnými skúsenosťami v odbore
  • ochota cestovať je absolútne nevyhnutná
  • výborná znalosť MS Office /Word, Excel, PowerPoint
  • skúsenosť s plánovacími softvérmi ako Primavera, MS Project, ASTA, PowerProject je veľkou výhodou
  • výborná znalosť anglického jazyka (C1) je absolútne nevyhnutná. Znalosť nemčiny na komunikačnej úrovni by bola veľkou výhodou.
  • záujem o stavebné právo
  • tímový hráč
  • proaktívna osobnosť so silnými sociálnymi a organizačnými schopnosťami

Benefity:

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou nového medzinárodného tíme contract manažmentu. Aby sme Vás pripravili na túto náročnú úlohu, ponúkame Vám na mieru šitý cca 2 ročný vzdelávací program, počas ktorého získate nielen vedomosti ale aj nevyhnutné skúsenosti. Budete mať možnosť navštíviť naše stavby doma i v zahraničí a učiť sa od tých najlepších.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3167540  Dátum zverejnenia: 17.10.2017