Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Ekonóm/-ka stavby - junior

Značka pozície:

SK-2017-023285

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • Ekonomické plánovanie, realizácie stavby, vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia.
  • Vytváranie pravidelných porovnaní cieľ/skutočnosť, týkajúcich sa nákladov a výkonov, ako aj priebežná aktualizácia pracovných kalkulácií ako zdroja informácií.
  • Pravidelná kontrola pohľadávok, platieb a ručení/záruk.
  • Zostavenie bilancie za obdobie, s ktorým časovo a vecne súvisí, zostavenie mesačných výkazov výkonu, tvorba rezerv a opravných položiek.
  • Vystavovanie, evidencia, kontrola faktúr po formálnej aj obsahovej stránke, predkontácia dodávateľských aj odberateľských faktúr.
  • Pomoc pri obstarávaní materiálu v zhode s vedením stavby.
  • Zodpovedná realizácia inventúr.

Požiadavky:

  • Ukončené SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru.
  • Predchádzajúca prax na ekonomickom oddelení nie je podmienkou. Pozícia je vhodná aj pre absolventov.
  • Ovládanie podvojného účtovníctva.
  • Znalosť MS Office (Excel, Word).
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka vítaná.
  • Komunikatívnosť, dôslednosť, organizačné schopnosti, flexibilita, tímový prístup, odolnosť voči stresu,...

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou (100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE).
  • Príspevok na návštevu kultúrnych a športových podujatí.
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
  • Multisport karta, návšteva fittnes centier Golem.
  • Sociálny a vzdelávací program.
  • Škôlka STRABAČIK pre deti zamestnancov a iné...
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3163148  Dátum zverejnenia: 17.8.2017