Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Trainee - ekonóm - koľajové stavby Slovensko

Značka pozície:

SK-2017-022484

Miesto nasadenia:

Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj

Náplň práce:

Trainee program je na prax orientovaný rozvojový program určený pre absolventov vysokých škôl a univerzít a je jedným z možných spôsobov nástupu do profesijného života.
Účasť na 11 - 13 mesačnom praktickom a rozvojovom programe + 3 mesačné nasadenie v zahraničí
Po ukončení programu nasadenie podľa dohody
Zaškolenie na rôznych ekonomických úsekoch:
Ekonomické plánovanie, realizácia stavby, vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia
Kontrola pohľadávok, platieb a ručení/záruk
Vystavovanie, evidencie, kontrola a predkontácie faktúr, ako aj vyžiadanie realizácie kvalitatívnej a kvantitatívnej kontroly výkonov prostredníctvom odborného personálu
Pomoc pri obstarávaní materiálu v zhode so stavbyvedúcim
Preverovanie zmlúv, súhlas a vyjadrenie o bezchybnosti zmluvy v zhode so stavbyvedúcim
Realizácia inventúr

Požiadavky:

VŠ vzdelanie - stavebné/ekonomické
Pracovné skúsenosti: nie dlhšie ako 12 mesiacov po ukončení štúdia
Výborná znalosť NJ alebo AJ
Výborná znalosť Microsoft Office
VP sk. B
Analytické a komunikačné schopnosti, zodpovednosť, presnosť

Benefity:

Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3115214  Dátum zverejnenia: 28.6.2017