Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Podpora pre HR oddelenie na skrátený úväzok (Ref. č.: SK-2016-019223)

Značka pozície:

SK-2016-019223

Miesto nasadenia:

Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Náplň práce:

  • práca s internou HR databázou
  • výpomoc pri organizácii vzdelávacích aktivít
  • preklady z / do NJ
  • iné činnosti súvisiace s HR procesmi (recruitment, personálny marketing, ...)

Požiadavky:

  • SŠ/ VŠ (ekonomické al. humanitné zameranie)
  • aktívna znalosť NJ je podmienkou
  • dostupnosť 15-30 hodín týždenne
  • predchádzajúce skúsenosti v administratíve alebo s organizáciou podujatí sú vítané
  • dobrá znalosť MS Office
  • zmysel pre detail, samostatnosť, zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť rýchlo sa učiť

Benefity:

  • flexibilita a možnosť zosúladenia pracovných a študijných/súkromných povinností
  • vhodné pre šikovného študenta vo vyššom ročníku alebo pre mamičku po materskej dovolenke
  • možnosť spolupráce a získania skúseností v rámci nadnárodného HR tímu
  • zázemie medzinárodného koncernu
  • moderné a príjemné pracovné prostredie
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

BRVZ s.r.o., koncernová firma STRABAG SE
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Klčová
Tel.: +421 (0) 2 3262-1102
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821777   Dátum zverejnenia: 22.11.2016